INKU Tapety na zeď Estahome

Tapety na zeď EstahomeE-shop

#FAB

#FAB

Ohlalaa. Kolekce tapet #FAB je prostě SKVĚLÁ! Moderní designy od #FAB vás vezmou na výlet do Paříže. Od retro fotoaparátů a historických polaroidů po elegantní parfémové lahvičky a trendy krajkové ozdoby, kolekce nabízí elegantní tapety pro každého módy. Sladké srdce pro romantické dívky nebo chladné osvětlené dopisy pro módní dívky; #FAB má všechno.

Black & White

Black & White

Pokud si chcete domů přinést černobílý vzhled, naše nová kolekce tapet „Black & White with a splash of gold“ je perfektní černobílou tapetou do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje. V kombinaci s elegantními zlatými akcenty tyto tapety promění vaši zeď ve stylový poutač v každém okamžiku.

Greenhouse

Greenhouse

Buďte obklopeni přírodou i doma, s tapetami Greenhouse to půjde opravdu snadno.
Kolekce se nechala inspirovat přírodními materiály, tak jak s nimi šel zub času, doplněné o motivy rostlin, všech grafických znázornění.
S odstíny zelené a tlumených tónů vykouzlíte v interiéru tu pravou náladu přírodě na dosah.

Let´s play

Let´s play

Proměňte dětský pokoj na místo plné her a zábavy s roztomilými tapetami ze sbírky Let´s play! Motivy se liší od hravých grafických návrhů a vzorů automobilů v černé a bílé až po roztomilé alpaky v jemných pastelových barvách a veselé motivy džungle. Objevte tyto fantastické tapety nejen do školky a nechte se inspirovat!

Little bandits

Little bandits

Pokud hledáte tapetu do dětského pokoje, která překvapí svoji nadčasovostí, tak právě pro vás je kolekce Little bandits.
Vzory se vyznačují minimalistickou jednoduchostí a geometrickou střídmostí.
Kouzlo pastelových tónů ocení jak holčičky, tak i kluci, kteří mohou rozvíjet fantazii s motivy kočiček, robotů nebo aut.

Paradise

Paradise

Vneste do svých čtyř stěn exotický vkus s nádhernými vzory tapet z naší nové kolekce ESTAhome Paradise.
Tropičtí ptáci a květiny, liány, palmy, opice a panteři: objevte všechny vzory a během chvilky proměňte svůj domov v tropický ráj.

Regatta crew - surf edition

Regatta crew - surf edition

SLUNCE. PÍSEK. VLNY. SURF.
S tapetami kolekce Regatta Crew - Surf Edition můžete vytvořit dokonalý plážový vzhled a proměnit svůj domov v dům na pláži. Námořní motivy, vzory ve staré dřevěné optice, fototapety s australskými surfaři a barevná paleta tmavě modré, červené a bílé zajistí, že se plážový pocit přesune do vašich interiérů.

Scandi cool

Scandi cool

Přiveďte skandinávský styl vybavení do svých interiérů s nádhernými tapetami z naší kolekce SCANDI COOL. Vzory se odlišují od jednoduchých, elegantních vzorů s jasnými liniemi a elegantními květinovými motivy až po hravé grafické motivy, které vytvářejí přátelské a teplé prostředí. Nechte se inspirovat!