Nábytek a doplňky do interiéru

Nábytek a doplňky do interiéru

Židle

Na Decoalta nabízíme velmi široký sortiment moderních židlí, které dokáží vylepšit každý životní prostor. Pohodlné a robustní židle jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, sezení je pohodlné, látky příjemné na omak. V kombinaci s vaším stávajícím nábytkem si vytvoříte pohodlné a útulné sezení.

Židle

Taburety

Tento moderní druh doplňkového nábytku vylepšuje každý životní prostor. Pomocí nového taburetu nebo křesílka vytvoříte nový pocit bydlení a v kombinaci s vaším stávajícím nábytkem si vytvoříte pohodlné a útulné místo pro život.

Taburety

Stolky

Náš široký výběr odkládacích stolků představuje funkční, dekorativní a elegantní vzhled, ideální pro všechny druhy interiérů. Každý si může vybrat podle svých představ a požadavků.

Stolky

Svítidla, lampy a světla

Designová svítidla, stropní závěsné lustry a stojací lampy a stolní lampičky. Naší doménou jsou design, moderní tvary a elegance. Předností našeho sortimentu svítidel je široký výběr zajímavých tvarů a materiálů.

Svítidla, lampy a světla

Dekorace do vašeho interiéru

Dekorace a dekorační sošky, vázy a misky jsou dokonalým doplňkem kompletního designového interiéru. Nejčastěji se používají v domácnosti ve vstupních prostorách, obývacích pokojích nebo ložnicích. Slouží především jako ozdobný prvek a doplněk designu. Náš sortiment designových dekorací a sošek je ideální pro výběr náročných zákazníků.

Dekorace do vašeho interiéru

Skříňky do vašeho interiéru

Skříňky a police jsou menší úložné prostory pro domácnosti, ve kterých panuje pořádek. Používají se běžně v domácnostech, ale i v kancelářích nebo jiných pracovištích. Náš sortiment designových polic, regálů a skříněk je ideální pro výběr náročných zákazníků.

Skříňky do vašeho interiéru

Zrcadla do vašeho interiéru

Zrcadlo je dostatečně hladký povrch odrážející světlo, čímž vzniká obraz předmětů před zrcadlem. Používá se běžně v domácnosti ve vstupních prostorách, chodbách, šatnách, koupelnách, ale i v kancelářích nebo jiných pracovištích. Náš velmi široký sortiment designových zrcadel je ideální pro výběr náročných zákazníků.

Zrcadla do vašeho interiéru