Stínící technika

Stínící technika

Žaluzie

Známkou horizontálních žaluzií je především vysoká praktičnost a užitečnost. Jsou velmi oblíbené pro své široké použití ve všech druzích interiérů a cenovou dostupnost. Horizontální žaluzie dodáváme přesně na objednanou míru.

Žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou známé jako kancelářské stínění, ale při vhodném výběru tkanin anebo jiných materiálů můžeme získat opravdu povedený doplněk interiéru, který nemá jen stínicí funkci. Vertikální žaluzie označujeme jako systém propojených úzkých panelů. Svisle uspořádané lamely lze nastavit individuálně nebo plynule nebo otočit. Regulují pronikání denního a slunečního světla do interiéru.

Vertikální žaluzie

Plissé

Plissé je textilní stínící prostředek, který nahrazuje hliníkové horizontální žaluzie. Ve srovnání s žaluziemi nabízí plissé velký výběr barev a struktur textilií.

Plissé

Rolety

Rolety jsou moderním prvkem v interiérech, používají se k zastínění nebo jako designový doplněk. Systém látkových rolet je složen z hliníkového mechanismu, držáků, navíjecí hřídele a látky, která zajišťuje stínící efekt. Ovládání rolety je na řetízek nebo na pružinu, popř. motorické.

Rolety

Římské rolety

Římské rolety jsou formou rolety, kdy tkaninu na hřídel nenavíjíme jako u standardní rolety, ale spíše ji svisle svineme přes šňůry. Výsledkem je, že se látka ve vlnách stahuje k hornímu mechanismu římské rolety a vytváří tím dekorační stínící atmosféru.

Římské rolety

Japonské stěny

Japonské stěny jsou hladké vertikální široké textilní panely, kterými lze pohybovat na kolejnicích. Široké látkové panely jsou připevněny suchým zipem k vozíkům, které jezdí v kolejnici. Vypadají esteticky a jako kdyby se vznášely. Pokud je to nutné, mohou být rychle odsunuty na stranu.

Japonské stěny

Dodavatelé a výrobci stínící techniky

Naši dodavatelé a výrobci stínící techniky, které exkluzívně zastupujeme pro český trh. Kompletní nabídka žaluzií, garnýží, kolejnic, rolet, plissé a japonských stěn německého výrobce MHZ Hachtel.

Dodavatelé a výrobci stínící techniky