INKU katalog

INKU E-shop

Tapety na zeď

Tapety na zeď

Tapety na zeď - velmi široký výběr z katalogů tapet všech aktuálních designů, od trendových přes klasické až po moderní dekory.

Fototapety

Fototapety

Fototapety nabízejí nekonečné možnosti. Od klasické pláže přes krásné krajiny až po moderní motivy, ale i speciální dřevěné tapety vytvoří opticky nový fantastický svět v interiéru.

Lepidla na tapety

Lepidla na tapety

Lepidla pro lepení různých druhů tapet.

Koberce

Koberce

Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti , koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu.

Kusové koberce

Kusové koberce

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy z kolekce INKU Design nabízí široký výběr z dekorů dřeva, kamene nebo dlažby. Povrch podlahy a struktura podlahové krytiny velmi věrně imituje pravou dřevěnou podlahu.

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy

Při zařizování interiéru může být použití záclon a závěsů pro dekoraci oken nejen estetické, ale i funkční, zavěšením závěsů lze zastínit, popř. až zatemnit celou místnost.

Polštáře a deky

Polštáře a deky

Dekoratívní polštáře a deky. Díky měkké výplni je polštář ideální jako polštář na krátké zdřímnutí nebo jako opěrka hlavy během příjemné filmové noci.

Koupelnové předložky

Koupelnové předložky

Do každé koupelny patří koupelnové předložky, pro teplo na nohy, ať vás nohy nezebou. Pozvedněte útulnost své koupelny díky vhodné koupelnové předložce.