INKU katalog

INKU E-shop

Tapety na zeď

Tapety na zeď

Tapety na zeď - velmi široký výběr z katalogů tapet všech aktuálních designů, od trendových přes klasické až po moderní dekory.

Fototapety

Fototapety

Fototapety nabízejí nekonečné možnosti. Od klasické pláže přes krásné krajiny až po moderní motivy, ale i speciální dřevěné tapety vytvoří opticky nový fantastický svět v interiéru.

Lepidla na tapety

Lepidla na tapety

Lepidla pro lepení různých druhů tapet.

Koberce

Koberce

Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti , koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu.

Kusové koberce

Kusové koberce

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy z kolekce INKU Design nabízí široký výběr z dekorů dřeva, kamene nebo dlažby. Povrch podlahy a struktura podlahové krytiny velmi věrně imituje pravou dřevěnou podlahu.

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy

Při zařizování interiéru může být použití záclon a závěsů pro dekoraci oken nejen estetické, ale i funkční, zavěšením závěsů lze zastínit, popř. až zatemnit celou místnost.

Polštáře a deky

Polštáře a deky

Dekoratívní polštáře a deky.

Koupelnové předložky

Koupelnové předložky

Dekoratívní koupelnové předložky.