Tapety na zeď

Tapety na zeď

Světoznámí architekti

Kolekce tapet od celosvětově známých architektů Luigi Colani, Zaha Hadid, Ulf Moritz, Dieter Langer, Harald Glööckler, Karim Rashid jsou designovými unikáty. Nový jedinečný pohled na design, inovatívní přístup k výzvám a zasazení nových tvarů a křivek do standardních prostor.

Světoznámí architekti

Moderní designové tapety

Nádherné návrhy inspirované bionikou - souhra přírody a technologie - podmanivě krásné barvy. Charakteristické jsou zakřivené čáry a zvlněné kontury, trojrozměrnost, hra se stíny a světlem, aby tvořily efekty, které jsou blízké optickým iluzím.

Moderní designové tapety

Dětské tapety a fototapety

Hraní, smích a učení - to vše se odehrává v dětském pokoji a děti tráví většinu dne ve svém pokoji. Pro rodiče je obzvláště důležité, aby pomocí tapet mohli vytvořit v pokojíčcích tu správnou dětskou atmosféru.

Dětské tapety a fototapety

Fototapety

Fototapety nabízejí nekonečné možnosti. Přenesení fotografie na stěnu místnosti je velmi kreativní a individuální. Od klasické pláže přes krásné krajiny až po moderní motivy, ale i speciální dřevěné tapety vytvoří opticky nový fantastický svět v interiéru.

Fototapety

Dodavatelé a výrobci tapet

Naši dodavatelé a výrobci tapet, které exkluzívně zastupujeme pro český trh. Celosvětoví dodavatelé a výrobci luxusních tapet Khroma by Masureel, Marburg, Omexco, Origin a Estahome.

Dodavatelé a výrobci tapet