Kusové koberce

Kusové koberce

Jednobarevné shaggy

Kusové koberce shaggy jsou velmi módní a oblíbeným doplněním útulného interiéru. Mají huňatý, velmi příjemný povrch, který přímo vybízí k pohodlnému a komfortnímu pocitu při chůzi nebo při ležení. V nabídce máme mnoho druhů a barev, každý si vybere podle svého přání.

Jednobarevné shaggy

miroo individual carpet

Ne každý chtěl mít na podlaze kusový koberec ve tvaru obdélníku. Proto vzniklo miroo. Hlavním cílem je design, neobvyklé tvary kusového koberce jako výrazného doplňku na podlaze v interiéru. Kruhy, čtverce, individuální tvary na míru podle Vašich představ.

miroo individual carpet

Dětské kusové koberce

Kusové koberce s dětskými motivy jsou oblíbeným doplňkem dětských pokojů. Příjemný na omak a pro chůzi na boso, dětský motiv a správný rozměr, to je nejlepší volba pro naše nejmenší. Hraní si na podlaze je najednou pro děti více pohodlné a zábavné.

Dětské kusové koberce

Kusové koberce v moderním designu

Kusové koberce patří do moderního interiéru. V současnosti převládají tvrdé podlahé krytiny jako jsou lamináty, dřevo, dlažby nebo vinylové podlahy ve většině obytných místností. Nejen pro barevné zútulnění moderního interiéru, ale i vzorem doplňují kusové koberce s moderním dekorem kompletní vybavení místnosti.

Kusové koberce v moderním designu

Klasické perské dekory

Klasické perské koberce jsou rovněž součástí naší nabídky. Široký výběr orientálních perských koberců, které svým stářím získávají na hodnotě.

Klasické perské dekory