Jednobarevné shaggy, kusové koberce, očima designéra

Jednobarevné shaggy

Jednobarevné shaggy

Jednobarevné shaggy koberce se dnes vidí skoro v každém interiéru. Jsou vhodným doplňkem tvrdých podlah z laminátu, dřeva, dlažby nebo vinylu. Svým delším, huňatým a příjemným vlasem přímo vybízí k ležení na velmi příjemné části podlahy.
Výběr barev koberců shaggy je široký, k nejoblíbenější patří odstíny hnědé a šedé. Jako designový doplněk moderních interiérů se ale stále častěji používají výrazné pastelové barvy jako sytě modrá, zelená nebo růžová.

V nabídce v našem showroomu v Brně máme od malých rozměrů 60 x 110 cm až po velké 200 x 300 cm. Všechny kusové koberce shaggy dodáme i v rozměru na přání.

Jednobarevné shaggyKoberce a kusové koberce

/imgprd/prodejna-koberce-a-kusove-koberce-small.jpg

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi. Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti, koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu. Zobrazit více...

Očima designéra

/imgprd/ocima-designera-small.jpg

Profesionální a odborný pohled na Váš nový interiér. Po setkání s našimi designéry, a to ať už u vás doma, v kanceláři nebo v našem showroomu, se budete cítit plni nové chuti zútulnit si svůj interiér. Sladění barev a stylů nejen nábytku s podlahou, ale i se záclonami, závěsy, tapetami a dalšími bytovými doplňky je pro nás hlavním cílem. Zobrazit více...