miroo individual carpet, kusové koberce, očima designéra

miroo individual carpet

miroo individual carpet

Ne každý chtěl mít na podlaze kusový koberec ve tvaru obdélníku. Proto vzniklo miroo. Hlavním cílem je design, neobvyklé tvary kusového koberce jako výrazného doplňku na podlaze v interiéru. Kruhy, čtverce, individuální tvary na míru podle Vašich představ.

Neočekávané má největší potenciál nadchnout.
miroo přináší téma koberec na zcela novou úroveň. Najednou se zdá být objektem v místnosti a na vrcholu toho splňuje požadované vlastnosti kvalitních koberců.
Pokoje začínají působit zcela novým vzhledem a prostřednictvím krásných tvarů se stávají novou strukturou. miroo nabízí dobře sladěný výběr tvarů, rozměrů a vlastností.
miroo mia - představuje se v nádherných barvách, s hustým vlasem a pevným rubem. To umožňuje kvalitě mia nařezání na zvláštní tvary.
miroo kim - kombinuje nejvyšší komfort s elegantním vzhledem. kim září v jedenácti top aktuálních barvách podpořených hedvábným leskem vlákna.
miroo mex - ukazuje radost, život a harmonické barvy ve svém vlase. mex nadchne také top kvalitou a vysoce kvalitním vláknem.
miroo zoe - přesvědčuje fantastickou kvalitou a neuvěřitelným objemem. S její hedvábnou barvitou strukturou není potěšením jen oko. zoe rozmazluje každým dotykem.
miroo sam - sam nadchne jemnou ovčí vlnou. Svým půvabem a šarmem vytváří plynulé spojení s přírodou.

Celkově je dostupných více než 60 barevných kombinací, dobře vypadající v jakémkoli prostředí.

Všechny koberce jsou vybaveny měkkým vliesovým rubem a ten může být pro hladké podlahy vybaven protiskluzovou vrstvou.
Samozřejmě je miroo vhodné k řezání požadovaného tvaru. Nechte se inspirovat!

miroo individual carpetKoberce a kusové koberce

/imgprd/prodejna-koberce-a-kusove-koberce-small.jpg

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi. Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti, koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu. Zobrazit více...

Očima designéra

/imgprd/ocima-designera-small.jpg

Profesionální a odborný pohled na Váš nový interiér. Po setkání s našimi designéry, a to ať už u vás doma, v kanceláři nebo v našem showroomu, se budete cítit plni nové chuti zútulnit si svůj interiér. Sladění barev a stylů nejen nábytku s podlahou, ale i se záclonami, závěsy, tapetami a dalšími bytovými doplňky je pro nás hlavním cílem. Zobrazit více...