miroo individual carpet, kusové koberce, očima designéra

miroo individual carpet

miroo individual carpet

Neočekávané má největší potenciál nadchnout. miroo přináší téma koberec na zcela novou úroveň. Najednou se zdá být objektem v místnosti a na vrcholu toho splňuje požadované vlastnosti kvalitních koberců.
Pokoje začínají působit zcela novým vzhledem a prostřednictvím krásných tvarů se stávají novou strukturou. miroo nabízí dobře sladěný výběr tvarů, rozměrů a vlastností.
miroo liz, zoe, mex, sam, kim a mia tvoří širokou škálu různých materiálů. Celkově je dostupných více než 60 barevných kombinací, dobře vypadající v jakémkoli prostředí.

Všechny koberce jsou vybaveny měkkým vliesovým rubem a ten může být pro hladké podlahy vybaven protiskluzovou vrstvou.
Samozřejmě je miroo vhodné k řezání požadovaného tvaru. Nechte se inspirovat!

miroo individual carpetKoberce a kusové koberce

/imgprd/prodejna-koberce-a-kusove-koberce-small.jpg

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi. Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti, koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu. Zobrazit více...

Očima designéra

/imgprd/ocima-designera-small.jpg

Profesionální a odborný pohled na Váš nový interiér. Po setkání s našimi designéry, a to ať už u vás doma, v kanceláři nebo v našem showroomu, se budete cítit plni nové chuti zútulnit si svůj interiér. Sladění barev a stylů nejen nábytku s podlahou, ale i se záclonami, závěsy, tapetami a dalšími bytovými doplňky je pro nás hlavním cílem. Zobrazit více...