miroo individual carpet

miroo individual carpet

Neočekávané má největší potenciál nadchnout. miroo přináší téma koberec na zcela novou úroveň. Najednou se zdá být objektem v místnosti a na vrcholu toho splňuje požadované vlastnosti kvalitních koberců.
Pokoje začínají působit zcela novým vzhledem a prostřednictvím krásných tvarů se stávají novou strukturou. miroo nabízí dobře sladěný výběr tvarů, rozměrů a vlastností.
miroo liz, zoe, mex, sam, kim a mia tvoří širokou škálu různých materiálů. Celkově je dostupných více než 60 barevných kombinací, dobře vypadající v jakémkoli prostředí.

Všechny koberce jsou vybaveny měkkým vliesovým rubem a ten může být pro hladké podlahy vybaven protiskluzovou vrstvou.
Samozřejmě je miroo vhodné k řezání požadovaného tvaru. Nechte se inspirovat!

miroo individual carpetKoberce a kusové koberce

/imgprd/prodejna-koberce-a-kusove-koberce-small.jpg

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi. Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti, koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu. Zobrazit více...

Očima designéra

/imgprd/ocima-designera-small.jpg

Profesionální a odborný pohled na Váš nový interiér. Po setkání s našimi designéry, a to ať už u vás doma, v kanceláři nebo v našem showroomu, se budete cítit plni nové chuti zútulnit si svůj interiér. Sladění barev a stylů nejen nábytku s podlahou, ale i se záclonami, závěsy, tapetami a dalšími bytovými doplňky je pro nás hlavním cílem. Zobrazit více...