INKU Tapety na zeď Marburg

Tapety na zeď MarburgE-shop

175 Jubiläum

175 Jubiläum

Edice 175 Jubiläum nám dovoluje podívat se zpět do časů minulých a zároveň hledět směrem do budoucnosti. Bilance současnosti je pozitivní. Při tvorbě jsme spolupracovali s důležitými vývojáři. Čímž jsme získali důležité poznatky napříč léty. Nahlédněte do tapetové kolekce od předních návrhářů a těch nejlepších motivů, které Marburg za poslední dobu představil.

Air

Air

Unikátní tapetová kolekce s názvem Air, přináší výběr těch nejlepších struktur a motivů, které Marburg za poslední dobu na trhu představil. Tapetová kniha Air je inspirovaná samotnou barevností elementu vzduchu. Od pozvolného jemného vánku v bílých a krémových barvách, přes stříbrné odlesky jarního větříku, šedavé tóny těžkých sněhových oblak, až po černá bouřková mračna.
Využijte tohoto praktického katalogu s unikátními tapetami snoubící jedinečnou barevnost, inspirované samotnými přírodními živly.

Tuto výběrovou kolekci tapet si můžete prohlédnout pouze u vybraných odborných prodejců tapet Marburg nebo v našem showroomu INKU.

Avalon

Avalon

AVALON je kolekce, která vyzařuje klid a vyrovnanost. To je částečně způsobeno barvami, které jsou po celou dobu udržovány domácky, a částečně díky motivům. Protože tyto dekory pocházejí převážně z květinového pole a velmi realisticky představují jejich přirozené modely. Za zmínku také stojí odpovídající uni, které vykazují jemný design smyčky a tak přicházejí s klamně skutečným textilním vzhledem.
Naše oblíbené kolekce AVALON se skládá ze tří sad:
* Tapeta, která zobrazuje jak list rostliny Monstera, tak Schefflera.
* Úzké panely, které se zdají být vyrobeny z betonu.
* Realistické listy banánového stromu, které se překrývají a tak vypadají téměř trojrozměrné.
Kromě sad nabízí kolekce také tři řady tapet v pěti barvách: realistickou strukturu omítky, jemnou grafiku a patinovaný vzhled.
AVALON je klidná, vyhrazená sbírka, jejíž tapety jsou nabízeny především v klidných domácích barvách. Kniha tapet obsahuje převážně vlněnou bílou, ušlechtilou šedou, hřejivou greige a útulnou koženou hnědou. Vrcholem jsou motivy květinových listů v realistických odstínech zelené a studené stříbra.

Bombay vol. 2

Bombay vol. 2

Sbírka umožňuje vytvářet téměř monochromatické povrchy ve veřejných nebo soukromých prostorách. Jemná, dynamická linie linie připomínající vzácné prádlo a souhra matných a lesklých efektů je jedinečná a vizuálně pozoruhodná. Vybrané barvy navazují na tapety z počátku 20. století a harmonizují především s moderními klasickými koncepty redukce, jednoduchosti a přehlednosti. Kolekce obsahuje široký výběr bílých odstínů a teplých a chladných odstínů šedi pro vytvoření jemného zvýraznění barev v místnosti s hloubkou, která nabízí více než jen barevné stěny. Kromě toho, Bombay obsahuje více barev a další tiskové motivy, které poskytují příležitost k akcentaci a odkazují na historii designu: Barevné varianty v mědi, zlatě a mosazi odkaz současný design vývoj a znovu objevené nadšení pro neželezné kovy. Blokové pruhy v kontrastních odstínech nebo tónovacích barvách zdůrazňují vertikální a připomínají klenuté stropy klasicismu. Výtisky z bambusových listů mohou být použity pro živé jednotlivé stěny, což vytváří výrazné kontrasty v redukovaných interiérech. Kombinace metalických barev a bambusového tisku dodává nádech luxusu i v nejmodernějším interiéru, který se vrací k estetice 70. let.

Botanica

Botanica

V našem srdci nosíme vzpomínku na poslední cesty do exotických krajin. Obklopte se těmito chvilkami i u vás doma, aby tyto vzpomínky zůstaly nadále živé. Upomínka na opravdovou a nedotčenou přírodu, čistotu materiálů, forem a barev. Naplňte sebe i Váš interiér skutečným klidem. Objevujte tajemství botanické zahrady, v každém momentu po celý rok. Fascinující barvy od tropicky zelené k jemným jarním tónům zelené trávy a listů, ošlehané od slunce a větru, které září v šedavé a sněhově bílé.

Casual

Casual

Kolekce CASUAL je důstojná svého jména: Je lehká, bezstarostná a hraje si s nádechem francouzské elegance. Příležitostně kombinuje jak květinové, tak grafické prvky, se zaměřením na přírodní styl a tlumené barvy. Jedná se o kolekci, která přinese skutečný styl a kouzlo do vašeho domova.

City Glam

City Glam

Chladné a neformální, ale zároveň okouzlující a vzrušující - to odlišuje kolekci City Glam. Základ téměř všeh tapet je betonová tkanina, která vykazuje dobře dávkované zvětrávání. Jiskří a třpytí se však díky těmto malým škrábancům a vadám. Vintage kouzlo minulých epoch tak poskytuje kouzelný okamžik ve vašem interiéru.

Kolekce má čtyři hlavní designy:
* Damaškové téma, které otevírá všechny dveře nádherně módnímu designu obývacího pokoje, ale který také může být skvělou scénou pro umírněný styl vybavení.
* Grafický design, který díky své silné struktuře zajišťuje snadnost a uniformitu na zdi.
* Pás - po celá léta nepostradatelný ve vnitřní architektuře. Díky jeho neobvyklé struktuře - dvě široké linie a jedna štíhlá linie - to propůjčuje místnosti velmi jedinečnou dynamiku.
* Realisticky vyrobený motiv listu s viditelně jemným dojmem připevněn k betonovému pdkladu. Tato kombinace protikladů tvoří základ pro velmi zvláštní atmosféru ve vašich obytných místnostech.

City glow

City glow

Pulzující městský život a elegance moderního světa se snoubí právě v této kolekci. CITY GLOW , kolekce která umí mistrně propojit ležérnost a glamour, tapety vykazují esteticky propracovanou souhru lesku a matu. Hravě spojují chladnou nonšalanci s jemným kouzlem, kterému divák jen stěží unikne. CITY GLOW tak přináší magický okamžik mezi vaše čtyři stěny.

Colani Visions

Colani Visions

Luigi Colani svou již třetí kolekcí tapet s názvem VISIONS neobvykle propojuje bílou přírodu a tvary: Colanistické křivky, struktury kůry stromů a designy vodních proudů v metalických, matně lesklých površích a obdivuhodný reliéfní povrch.Barvy tapet jsou subtilní, jasné a zdrženlivé: třpytivá ocelově modrá, stříbrně šedá s černými, hluboce položenými, elegantními křivkami, matná zlatá nebo zelená, která připomíná zoxidovanou měď.

Crush motion

Crush motion

Kolekce Crush motion Kolekce tvoří čtyři hlavní pilíře, jsou jimi: tradiční asijské kresby s moderním nádechem, nápady vzniklé z jednoduchosti přírody, barvení inspirované samotnou tkaninou, expresivní malby vzešlé ze silných emocí.

Domotex

Domotex

Hlavním bodem je obklad stěn s laminováním osnovních nití. Proměnná tloušťka vlákna odhaluje matné a lesklé pruhy v designu. Barvy jsou teplé a magické, dominují měděné a zlaté tóny. Minerální vlákna vytvářejí bouřlivé struktury a třpytící se okrasné tvary. Zde jsou barvy kovové, zlaté a platinové tóny prominentní. Vrcholem kolekce jsou textilie plissés laminované na netkané podložce a jemně reliéfní, broušený vlasový velur v šedé a greige s extravagantním nádechem.

Dune

Dune

Kolekce Dune vypadá jako by byla celá přímo z pouště. Při listování, můžete cítit to ticho nedotčené otevřené mysli. Jemně harmonizující přírodní tóny, přinášející rozmanitost do vašeho interiéru. Textura těchto ojedinělých tapet, je to, co je činí tak jedinečné! Ultra jemný písek, který byl aplikován speciálním procesem za použití těch nejnovějších technologií. Žádné jiné tapety nemohou být už více realistické. Dune přináší pocit dobrodružství z cest.

Earth

Earth

Unikátní tapetová kolekce s názvem Earth, přináší výběr těch nejlepších struktur a motivů, které Marburg za poslední dobu na trhu představil. Tapetová kniha Earth je inspirovaná samotnou barevností elementu země. Hřejivé, přírodní tóny dodají Vašemu interiéru pocit útulnosti a tepla. Krémová, která pozvolně přechází do barev úrodné půdy, zatímco studené tóny připomínají barvy skal a popela.
Využijte tohoto praktického katalogu s unikátními tapetami snoubící jedinečnou barevnost, inspirované samotnými přírodními živly.

Tuto výběrovou kolekci tapet si můžete prohlédnout pouze u vybraných odborných prodejců tapet Marburg nebo v našem showroomu INKU.

Energy

Energy

Unikátní tapetová kolekce s názvem Energy, přináší výběr těch nejlepších struktur a motivů, které Marburg za poslední dobu na trhu představil. Tapetová kniha Energy je synonymum temperamentu energie. Syté, výrazné tóny plné vitality, inspirované futuristickým duchem velkoměsta, které nikdy nespí, a neutuchající energii přírody. Studené tóny zelené a modré barvy evokují všeobjímající přírodu. Zlatá či měděná připomínají samotné slunce a červená s hnědými tóny vitalitu ohně.
Využijte tohoto praktického katalogu s unikátními tapetami snoubící jedinečnou barevnost, inspirované samotnými přírodními živly.

Tuto výběrovou kolekci tapet si můžete prohlédnout pouze u vybraných odborných prodejců tapet Marburg nebo v našem showroomu INKU.

Flora

Flora

Květiny jsou vším, všestranností, která vždy dodá nový vzhled v závislosti na aktuálních trendech: od klasiky přes romantiku až po opulentní grafiky. Nechte se inspirovat rozkvetlou kolekcí i u Vás doma a užívejte bujných květů po celý rok.

Glööckler Imperial

Glööckler Imperial

"Nikdy neměň vítězný tým" GLÖÖCKLER® IMPERIAL od marburgu je výsledkem pokračování spolupráce Wallpaper Factory s německým excentrickým designérem a tvůrcem módy, Haraldem Glööcklerem. Výsledek kombinuje velkolepé nové vzory a barevné kombinace s nejoblíbenějšími bestsellery.

Habitat

Habitat

Málokdo odolá okouzlení smyslnými povrchy. A to je přesně to, co Habitat poskytuje. Kolekce, kterou je třeba zažít nejen vizuálně, ale je se jí potřeba také dotknout, abyste skutečně cítili její vyjímečnost. Kolekce se skládá ze čtyř hlavních designů. Pozvolné oblouky připomínající japonské inkoustové kresby. Kdy jemné tečky vypadají skoro jako mlha pohybující se údolím. Celoplošný vzor na velmi jemně potištěných, realistických listech. Či damaškový design, s klasickými, minimalistickými nebo moderními prvky, které jsou jemně vyváženy a vypadají, jako by byly vytvořeny pomocí dřevěných tiskařských štočků. Vintage vzhled vyjadřuje fascinaci z dob minulých. Grafické šroubovice, které vyjadřují pomíjivosti, kdy obrys motivu znázorňuje neúplnou a nedokonalou existenci bytí. Všechny vzory lze kombinovat se dvěma jednobarevnými barvami: Jedna má povrchovou úpravu podobnou textilu a druhá jemnou sádrovou strukturu. Barevné kombinace jsou ve zdrženlivých popelavých odstínech: jemná šalvějově zelená, jemná růžová, odstíny taupe, písku a lnu, které vyjadřují uvolněný životní styl. Pro ty odvážnější Habitat nabízí kombinace benzínu a zlata nebo antracitu a stříbra. Suma sumárum: Kdo se odváží vyplnit svůj interiér touto paletou odstínů, bude odměněn pocitem klidu a pohodlí.

Home Classic Belvedere

Home Classic Belvedere

Home Classic BELVEDERE je klasická kolekce v nejlepším slova smyslu, která spojuje tapety plné elegance a šarmu. Kniha kombinuje nadčasová témata, jako jsou zdobení, damašek a květinové vzory s hedvábnými prostými odstíny a pruhy s moaré efektem. Iriodin, kov, který se nachází v Sahare, je integrován do téměř každé zdi, což jim dodává měkký lesk, který zřejmě vychází z hlubin, jako je lesk perly.

Imagine

Imagine

Kolekce Imagine je zajímavou novinkou od firmy Marburg. Jedná se tapety s napodobeninami různých povrhů, od dřeva, přes mramor po cihlové obložení. Barvy jsou převážně přírodní díky napodobování přírodních materiálů, jako jsou různé odstíny béžové, hnědé, šedé ale doplňuje je i výrazná zelená či červená barva.

Kids Walls

Kids Walls

S digitálně potištěnými tapetami lze snadno docílit kreativní a vynalézavé atmosféry. Hravé stěny ihned promění každý dětský pokojíček v pohádkový les, živou džungli, nekonečnou oblohu nebo hravý svět zvířat. Kolekce nabízí motivy mapy světa pro malé průzkumníky, jelínky vykukující zpoza stromů, barevná letadla nebo obrázek lesa, kterým můžete pokrýt celou plochu stěny dle přání. Obzvláště působivé jsou velkoplošné nástěnné panely, které vykouzlí napříč stěnami dech beroucí dětský svět. Bohatou paletu barev tvoří svěží a živé barvy či neutrální a útulné tóny. Kolekci završují kombinovatelné jednobarevné tapety, které současně tvoří podklad pro bordury. Jednoduchá a rychlá výměna bordur v kombinaci se všemi tapetami z kolekce umožňuje četná angažmá. Jednobarevné tapety lze navíc tapetovat samostatně, vzniká tak decentní a nadčasové řešení při zařizování pokoje.

Kumano

Kumano

Japonská krajina reprezentována v moderním designu. Příroda vyskytující se ve vzorech, představují čistotu, elegantní linie či nenápadný minimalistický styl, který z každého designu vykouzlí autentický dojem na každé zdi.

Loft

Loft

LOFT je chladný. Tato sbírka mění stěny na klamně skutečné betonové povrchy, zakrývá je jemnou patinou a ohromí své obdivovatele svým fantastickým 3D efektem. LOFT přináší do vašeho domova pocit rozsáhlé štědrosti. Tyto tapety však nemusí být příliš účinné: sádrovou strukturu, která se zdá být používána bez rozdílu, šetrně použitý, jemný lesk - a máte perfektní zázemí pro osobní doplňky. Kolekce se vyznačuje především tichými, útulnými odstíny: taupe, vlnou bílou, perlou, tabákem. Zvýraznění se přidávají ve formě odstínu oxidu měďnatého, kombinovaného s antracitem a kardinální červenou.

Memento - Felix Diener

Memento - Felix Diener

V kolekci MEMENTO od designéra Felixe Dienera najdeme třpytivé perly, zrnité povrchy s kovovým leskem, ikatové vzory, které vypadají, jako by byly použity: kolekce »Memento« žije až do svého názvu. Tematicky vás exkluzivní nástěnné tapety zvou na výlet po celém světě: ozdobné vzory jsou inspirovány módou a uměním domorodých obyvatel, reprezentativní série láká exotickou faunou jako harmonické pokračování přirozeného tématu, které existuje už léta.

Modernista

Modernista

Kolekci MODERNISTA obklopuje duch modernosti a nových začátků. MODERNISTA, kolekce inspirovaná stylem Art Deco, kombinuje tapety plné smyslnosti, elegance a vzácnosti. Kovový lesk, vznešený lesk a dokonalost až do posledního detailu - jsou to malá umělecká díla, která přesvědčují na velkém povrchu.

Nabucco

Nabucco

NABUCCO je kolekce, kde lze vnímat tapetu na stěně při listování knihou, výměna matné a lesklé je skutečně působivá. Při použití rolí tato kolekce ještě více zesílí tuto záři - představující impozantní přítomnost v prostoru. Nadšenci klasického designu a příznivci současné architektury budou spokojeni s NABUCCO. Přírodní, pohodlné a nadčasové odstíny, jako je slonovina a kombinace bílé vlny s perlou, najdete v Nabucco. Ale silnější, téměř odvážné barvy jsou také impresivní: kardinálově červená, v kombinaci s mosazi, tajemnou tmavě šedou, teplou mědí a zlatem a více zlata: smíšené s antracitem, smíšené s teplým pískem nebo se vzorem cockle - jen čisté zlato. Tato barva svítí v celé kolekci a činí ji výjimečnou.

Natural Opulence

Natural Opulence

Tapety z kolekce Natural Opulence od značky Marburg ve spolupráci s Felixem Dienerem vytvářejí elegantní prostředí s odkazem na přírodu a veškerou její krásu. Autentické designy uklidňují oko pozorovatele, zve vás, abyste se cítili pohodlně a uspokojili jedinečnou touhu po přirozenosti a zemitých tónech. Matné povrchy v kombinaci s lesklými dodávají přírodním vzorům výrazný nádech.

Natural Vibes

Natural Vibes

Život není vždy dokonalý, ani přímočarý. A také nemusí! Právě ten pocit „Všechno je perfektní, tak jak to je“ přináší do vašeho domova právě kolekce Natural Vibes.
Základem tapet je textilní struktura, která při důkladném pohledu není dokonalá. Ba naopak, simuluje ruční tkaninu dělanou s vášní a odhodláním. Kolekci chybí cokoliv pedantského a malicherného.
Díky svému vzhledu, připomínající konopná vlákna, se postará v každém domově o teplo a útulnost.
Součást každé kolekce tvoří tři hlavní designy, které udávají pocit celkové plynulosti.
* Lemur a lemur červenočelý v jejich přirozeném prostředí.
* Pruhy přetištěné etnickým vzorem. Také zde vidíme malé nedokonalosti, jednotlivé tahy vypadají jako by byly kresleny ručně.
* Velké káro, které navazuje na ručně tkaný vzor. Budí jednoduchý a nekomplikovaný dojem.

Opulence Classic

Opulence Classic

Přidání atributu "Classic" k názvu odráží skutečný charakter této kolekce, která spojuje tapety plné důstojnosti, elegance a šarmu. Elegantní vzory, které jsou aplikovány na nejnovější generaci netkaných tapet, sahají od klasického damaškového motivu přes prvky Art Deco až po jemný moaré efekt, který vytváří sofistikované návrhy stěn, které lze bez námahy dosáhnout.

Papis Loveday - Colors of my life

Papis Loveday - Colors of my life

Kolekcí Papis Loveday od německého výrobce Marburg, prezentuje v nezaměnitelném stylu stejnojmennou módní hvězdu se senegalskými kořeny. Snoubí se zde přirozenost a půvab přehlídkového mola přímo z pouště. Nezaměnitelná kombinace prvků Afriky a Evropy, to je tlumená zdrženlivost a odvážný výraz. Vysoce kvalitní tapeta je fascinující směsí "Originality & Módy", která nabízí jedinečné vizuální i hmatové podněty pro smyslný interiér. Tapeta se vyrábí CO2-neutrální, a proto je šetrná ke klimatu. Naše tapety jsou dodávány se stejným číslem šarže.

Purity

Purity

Kolekce Purity V kolekci najdeme třpytivé perly, zrnité povrchy s kovovým leskem, stejně jako ikatové vzory. Tematicky vás exkluzivní nástěnné tapety zvou na výlet po celém světě: ozdobné vzory jsou inspirovány módou a uměním domorodých obyvatel. Sbírka umožňuje vytvářet téměř monochromatické povrchy ve veřejných nebo soukromých prostorách. Jemné, dynamické linie připomínající vzácné prádlo a souhra matných a lesklých efektů je jedinečná a vizuálně pozoruhodná. Kolekce obsahuje široký výběr bílých odstínů a teplých a chladných odstínů šedi pro vytvoření jemného zvýraznění barev v místnosti s hloubkou, která nabízí více než jen barevné stěny. Barevné varianty v mědi, zlatě a mosazi odkaz současný design vývoj a znovu objevené nadšení pro neželezné kovy. Blokové pruhy v kontrastních odstínech nebo tónovacích barvách zdůrazňují vertikální a připomínají klenuté stropy klasicismu. Kombinace metalických barev a bambusového tisku dodává nádech luxusu i v nejmodernějším interiéru, který se vrací k estetice 70. let.

Shades

Shades

V mnoha filmech jsou vedlejší filmové role tak vynikající, že se v podstatě z herců stanou tajné hvězdy. Občas to tak je i s tapetami. V tomto případě však Shades vyklidil pro jednobarevné tapety scénu. Ve většině případů jsou považovány jako základní doplněk k vyvážení vzhledu interiéru, ale v této kolekci jsou rozhodně v záři reflektorů.

SCHÖNER WOHNEN - New Delight

SCHÖNER WOHNEN - New Delight

Už jste unavení ze starých a všedních zdí? Nemusíte! Máme pro vás tip. Jedna místnost, čtyři stěny, to je spousta prostoru pro nový vzhled: exotické palmové listy, rytmické pruhy, flóra a fauna pod lupou nebo kameny se stopami minulosti, které jsou nyní aktuálním trendem, vytvářejí také jedinečnou atmosféru a to je možná přesně to, co vašemu pokoji chybí. Nové digitálně potištěné vliesové tapety z kolekce Schöner Wohnen jsou předzvěstí trendy moderní stěny. Kolekce se skládá z dua motivů, doplněných o univerzální jednobarevné tapety, které tón v tónu podtrhují nebo tlumí dekorativní sílu nástěnných maleb z tapetové továrny Marburg. A tak se ze dvou osamělých bojovníků stane opravdu dobrý tým. Se správnou přetíratelnou tapetou dokonce dokonalé trio. Uvolněte cestu novým trendům tapet!

SCHÖNER WOHNEN - New Modern

SCHÖNER WOHNEN - New Modern

Fantastické motivy, moderní vzory, grafické tvary, textilní struktury, zářící efekty a brilantní barvy - se vším, co nová Kolekce SCHÖNER WOHNEN - NEW MODERN nabízí za tapety, byla by skutečná škoda, kdybyste nechali své zdi bílé. Tapety oblékají naše stěny, vytvářející nejrůznější nálady. Vy rozhodujete, zda chcete, aby vaše čtyři stěny vypadaly elegantně klasicky, jemně harmonicky nebo mimořádně nápadně. Zajišťujeme vzory, barvy a struktury vyhovuje vašemu způsobu života. A mimochodem: S tapetami se můžete cítit volně a být módní.

SCHÖNER WOHNEN - New Spirit

SCHÖNER WOHNEN - New Spirit

Kolekce SCHÖNER WOHNEN - NEW SPIRIT Chcete, aby váš interiér působil extravagantně? Potom máme pro vás tip. Co mít motiv kytice na zdi místo na jídelním stole? Pokud milujete květiny, ale preferujete něco víc nadneseného, doporučujeme vám náš exoticko-rostlinný svět v černo-bílé. Pro romantiku, větve, které okouzlí celý interiér, delikátní souhrou stínů ve slunečním světle jsou perfektní volbou. Florální vzory, grafické motivy, módní barvy a nadčasové detaily, jemné struktury a fascinující lesk- tím můžete vytvořit právě tu náladu, kterou potřebujete.

Vintage deluxe

Vintage deluxe

Kolekce Vintage deluxe Zdi musí dělat radost- samozřejmě. A nejlépe aby oslovily diváka. Se vzhledem zvětralého betonu a s oxidovanou kovovou stěnou nás kolekce vezme do krajin metropolí nebo do italského paláce.
Elegantní šmrnc, pompézní dojmy a zdobené detaily jako z dob minulých jsou evidentní na první pohled. Ale čas nechal otisky.