SmartStrand Koberce

Koberce SmartStrandE-shop

Living Colours<br>Vol. 2

Living Colours
Vol. 2

Koberce SmartStrand vynikají nejen ekologickým způsobem výroby, ale i svou odolností. Kolekce Living Colours vol.2 se pyšní technologií Forever Clean, která zajístí, že Váš koberec se těžko znečistí, ale jednoduše vyčistí.
Neobyčejně jemný, hebký a lesklý! SmartStrand koberce působí velmi příjemně, jsou velmi hebké a jemné. Jejich přírodní UV odolnost zajišťuje stálobarevnost i při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření. SmartStrand koberce také zlepšují kvalitu vzduchu v interiéru. Důkazem toho je, že SmartStrand je v USA hodnocen známkou Green Label Plus. SmartStrand koberec je nejlepší volbou pro kvalitní život. Snadné čištění - celoživotní odolnost proti flekům a špíně, fleky se odstraní pouze vodou = snadné čištění a údržba. SmartStrand koberce jsou vyráběny z vysoce odolných rostlinných vláken a vytváří tak nové měřítko v oblasti kvality, komfortu a odolnosti. SmartStrand je mimoto velmi lehce udržovatelný. SmartStrand je celoživotně odolný vůči flekům a nečistotám. Fleky a špína mohou být jednoduše odstraněny vodou, aniž by zanechaly nějaké stopy. Podle druhu a intenzity znečištění mohou být v nutných případech použity domácí odstraňovače nečistot. Silnější - neobyčená odolnost, revoluční vlákno. Extrémní výdrž a odolnost, složení a molekulární struktura revolučního vlákna přináší výjimečnou odolnost, antistatičnost a spolehlivost kobercové krytiny. Sešlapání koberce SmartStrand intenzívní zátěží je prakticky vyloučeno. SmartStrand může být považován za investici na celý život.
Ekologické vlákno s přírodní silou: K výrobě koberců SmartStrand je použito až 37% technologicky vysoce hodnotného vlákna z přírodních, odolných, rostlinných zdrojů. Při výrobním procesu vlákna SmartStrand se ve srovnání s ostatními syntetickými vlákny spotřebuje cca o 30% méně energie. Tím se při celkovém výrobním procesu koberců SmartStrand ušetří cca 63% škodlivého CO2.