Římské rolety, žaluzie, plissé, montážní práce

Římské rolety

Římské rolety

Použití římských rolet v obytných prostorách je velmi moderním prvkem. Zastínění tvoří látka, která je pomocí lamel rozdělena do pruhů, které se skládají vzhůru ve vodorovných řadách. Na horním panelu je připevněný suchý zip, který zakryje celý mechanismus. Díky řetízku si každý snadno zvolí, jak moc chce vytáhnout nebo stáhnout tyto rolety.
Výhodou římských rolet je, že jako látku lze použít takřka jakoukoli záclonu nebo závěs. Praní a čištění je velmi snadné, textilii lze odstranit ze suchého zipu a látku vyprat. Opětné nasazení na suchý zip je lehčí než se zdá.

Všechny římské rolety šijeme na míru podle potřeb klienta. Vaše okna si sami zaměříme, navrhneme vhodnou látku pro Vaši římskou roletu, ušijeme a roletu namontujeme. Stačí si přijít vybrat do našeho showroomu v Brně.

Římské roletyStínící technika

/imgprd/prodejna-stinici-technika-small.jpg

Pro zastínění interiéru se nejčastěji používají žaluzie, rolety a římské rolety. Moderním stíněním jsou plissé a japonské stěny. Pro zavěšení záclon a závěsů jsou vhodné jednoduché kolejnice nebo garnýže, popř. tyče s ozdobnými koncovkami. Zobrazit více...

Montážní práce

/imgprd/montazni-prace-small.jpg

Odborně namontujeme všechny druhy garnýží, záclonové kolejnice, záclonové tyče, rolety, žaluzie, plissé, japonské stěny i venkovní markýzy. Zobrazit více...