Stínící technika, žaluzie, rolety, plissé, japonské stěny, montážní práce

Stínící technika

Stínící technika

Žaluzie - známkou horizontálních žaluzií je především vysoká praktičnost a užitečnost. Jsou velmi oblíbené pro své široké použití ve všech druzích interiérů a cenovou dostupnost. Horizontální žaluzie dodáváme přesně na objednanou míru.
Vertikální žaluzie jsou známé jako kancelářské stínění, ale při vhodném výběru tkanin anebo jiných materiálů můžeme získat opravdu povedený doplněk interiéru, který nemá jen stínicí funkci. Regulují pronikání denního a slunečního světla do interiéru.
Plissé je textilní stínící prostředek, který nahrazuje hliníkové horizontální žaluzie. Ve srovnání s žaluziemi nabízí plissé velký výběr barev a struktur textilií.
Rolety jsou moderním prvkem v interiérech, používají se k zastínění nebo jako designový doplněk. Systém látkových rolet je složen z hliníkového mechanismu, držáků, navíjecí hřídele a látky, která zajišťuje stínící efekt.
Římské rolety jsou formou rolety, kdy tkaninu na hřídel nenavíjíme jako u standardní rolety, ale spíše ji svisle svineme přes šňůry. Výsledkem je, že se látka ve vlnách stahuje k hornímu mechanismu římské rolety a vytváří tím dekorační stínící atmosféru.
Japonské stěny jsou hladké vertikální široké textilní panely, kterými lze pohybovat na kolejnicích. Široké látkové panely jsou připevněny suchým zipem k vozíkům, které jezdí v kolejnici. Vypadají esteticky a jako kdyby se vznášely. Pokud je to nutné, mohou být rychle odsunuty na stranu.Plissé

/imgprd/plisse-small.jpg

Plissé je textilní stínící prostředek, který nahrazuje hliníkové horizontální žaluzie. Ve srovnání s žaluziemi nabízí plissé velký výběr barev a struktur textilií. Zobrazit více...

Japonské stěny

/imgprd/japonske-steny-small.jpg

Japonské stěny jsou hladké vertikální široké textilní panely, kterými lze pohybovat na kolejnicích. Široké látkové panely jsou připevněny suchým zipem k vozíkům, které jezdí v kolejnici. Vypadají esteticky a jako kdyby se vznášely. Pokud je to nutné, mohou být rychle odsunuty na stranu. Zobrazit více...