Japonské stěny, žaluzie, rolety, plissé, montážní práce

Japonské stěny

Japonské stěny

Japonské posuvné stěny jsou elegantní a v dnešní době stále populárnější. Díky širokému výběru druhů a vzhledu panelů jsou výrazným desénovým doplňkem moderního interiéru. Japonské stěny zastíní jak okna, tak i prosklené plochy, navíc nemusí sloužit jen jako stínící prvek. Lze je totiž použít i jako originální předěly místnosti.
Skládají se z hliníkové kolejnice (dvou až pětidrážkové) připevněné ke stropu nebo pomocí stěnových držáků ke stěně. V drážkách kolejnice jezdí vozíky s uchycenými textilními panely.

V našem showroomu v Brně si můžete vybírat z velmi široké škály taxtilních panelů. Kombinujte panely různých šířek, úrovní průhlednosti a různě strukturovaných povrchů. Podle vašich představ vytvoříte harmonické, kontrastní nebo překvapivé efekty.

Japonské stěnyStínící technika

/imgprd/prodejna-stinici-technika-small.jpg

Pro zastínění interiéru se nejčastěji používají žaluzie, rolety a římské rolety. Moderním stíněním jsou plissé a japonské stěny. Pro zavěšení záclon a závěsů jsou vhodné jednoduché kolejnice nebo garnýže, popř. tyče s ozdobnými koncovkami. Zobrazit více...

Montážní práce

/imgprd/montazni-prace-small.jpg

Odborně namontujeme všechny druhy garnýží, záclonové kolejnice, záclonové tyče, rolety, žaluzie, plissé, japonské stěny i venkovní markýzy. Zobrazit více...