Šití a dekorace, zívlony a závěsy, očima designéra

Šití a dekorace

Šití a dekorace

Jsme profesionálové v šití záclon a závěsů, vše šijeme na míru podle našeho profesionálního zaměření ve vašem interiéru. Při šití a zpracování textilií využíváme nejmodernější technologie a vybavení. Nedílnou součástí našeho sorimentu je široká nabídka řasících stuh, které dodávají záclonám a závěsům jedinečné a velmi vzhledné zvlnění.
Na míru ušijeme dekorace pro Vaše okna. Pomůžeme Vám s výběrem záclon a závěsů, pro přesné ušití provedeme profesionální zaměření přímo u Vás. Pečlivě ušijeme, podle druhu řasící pásky zřasíme ušité textilie a zavěsíme na kolejnice nebo záclonové tyče. Součástí zavěšení je i žehlení a konečná dekorování. Šijeme záclony, závěsy, římské rolety, přehozy, polštáře, prostírání, naprony, ubrusy, sedáky na židle.

Individuální přístup ke každé zakázce, řešení atypických tvarů závěsů a plnění požadavků náročných zákazníků považujeme za základní princip všech našich činností.

Šití a dekoraceZáclony a závěsy

/imgprd/prodejna-zaclony-a-zavesy-small.jpg

Při zařizování interiéru může být použití záclon a závěsů pro dekoraci oken nejen estetické, ale i funkční. Kromě příjemného zútulnění interiéru je možné zavěšením závěsů zastínit, popř. až zatemnit celou místnost. Záclony naopak rozjasní pronikající světlo do místnosti. Zobrazit více...

Očima designéra

/imgprd/ocima-designera-small.jpg

Profesionální a odborný pohled na Váš nový interiér. Po setkání s našimi designéry, a to ať už u vás doma, v kanceláři nebo v našem showroomu, se budete cítit plni nové chuti zútulnit si svůj interiér. Sladění barev a stylů nejen nábytku s podlahou, ale i se záclonami, závěsy, tapetami a dalšími bytovými doplňky je pro nás hlavním cílem. Zobrazit více...