Pokládka podlah, lepení vinylové podlahy, luxusní koberce

Pokládka podlah

Pokládka podlah

Odborně nalepíme koberce, celoplošně nalepíme vinylovou podlahu, linoleum, PVC, korek, dřevo, položíme všechny druhy plovoucích podlah – vinylové plovoucí podlahy, laminátové a dřevěné plovoucí podlahy.
Profesionálně připravíme podklad před pokládkou podlahy, tzn. obrousíme stávající povrch, provedeme vyrovnání podlahy samonivelační stěrkovou hmotou. Po dokonalém vyschnutí nivelační hmoty povrch opět obrousíme (aby lepidlo správně a pevně drželo), vysajeme prach a napelíme podhovou krytinu vhodným lepidlem podle druhu podlahoviny.

Ke všem podlahám dodáváme a montujeme soklové lišty, přechodové lišty a ukončovací hrany. Kobercové soklíky vkládáme do lišt nebo instalujeme soklíky s obšitým okrajem.

Pokládka podlahLepené vinylové podlahy

/imgprd/vinylove-podlahy-lepene-small.jpg

Lepené vinylové podlahy z naší vlastní značkové kolekce INKU Design nabízí širokou nabídku dekorů dřeva, kamene nebo dlažby. Svou pružností a odolností jsou vhodné pro bydlení, kanceláře, prodejny a další více zatížené prostory. Zobrazit více...

Luxusní koberce nejen do ložnice

/imgprd/luxusni-koberce-small.jpg

Velmi luxusní, hebké a příjemné celoplošné koberce, které ještě více zpříjemní a zútulní nejen ložnice a pokoje. Koberce s vyšším vláknem působí při chůzi jako byste chodili bosky po mechu. Zobrazit více...