Luxusní koberce, kusové koberce, pokládka podlah

Luxusní koberce nejen do ložnice

Luxusní koberce nejen do ložnice

Luxusní zážitek komfortu poskytují koberce, které jsou vyrobeny z přírodních velmi jemných a přesto odolných vláken, jejichž větší délka nad 15 mm zaručuje velmi příjemný pocit při chůzi po pokoji nebo ložnici.
Jednobarevné koberce v moderních barvách s vyšším vlasem se nejvíce hodí pro ložnice, dětské pokoje a obývací místnosti.
Koberce působí velmi příjemně, jsou velmi hebké a jemné. Jejich přírodní UV odolnost zajišťuje stálobarevnost i při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření, zlepšují kvalitu vzduchu v interiéru.

V kolekcích SmartStrand, DreamLand a Balance and Vision si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Luxusní koberceKoberce a kusové koberce

/imgprd/prodejna-koberce-a-kusove-koberce-small.jpg

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi. Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti, koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu. Zobrazit více...

Pokládka podlah

/imgprd/pokladka-podlah-small.jpg

Lepení koberců, pokládku všech druhů podlah jako vinylových, laminátových nebo dřevěných podlah provádíme odborně. Naši podlaháři mají mnohaleté zkušenosti, které využijí při každé nové zakázce. Zobrazit více...