Hotelové koberce, zátěžové koberce, kusové koberce, pokládka podlah

Hotelové koberce

Hotelové koberce

Hotelové koberce jsou vyráběny ze speciálních vláken a musí splnit certifikační předpisy pro použití v ubytovacích a veřejných prostorech. Tyto náročné podmínky z hlediska nehořlavosti splňují všechny koberce z naší hotelové kolekce INKU Hotel Konzept a arc edition.
Hotelové koberce se v pokojích, na chodbách, v restauracích, jednacích místnostech, sálech apod. celoplošně lepí na podklad. V pokojích se někdy používá metoda pokldáky tzv. napínání, koberec se podloží útlumovou kročejovou podložkou a napne se do napíncích lišt upevněných po obvodu pokoje. Tato metoda umožňuje levnější výměnu koberce při poškození nebo velkém znečištění.

V našem showroomu Vám rádi pomůžeme s výberem vhodného koberce a jeho dekoru a v rámci našich služeb zajistíme pokládku koberce našimi podlaháři.

Hotelové koberceKoberce a kusové koberce

/imgprd/prodejna-koberce-a-kusove-koberce-small.jpg

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi. Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti, koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu. Zobrazit více...

Pokládka podlah

/imgprd/pokladka-podlah-small.jpg

Lepení koberců, pokládku všech druhů podlah jako vinylových, laminátových nebo dřevěných podlah provádíme odborně. Naši podlaháři mají mnohaleté zkušenosti, které využijí při každé nové zakázce. Zobrazit více...