Kobercové čtverce, koberce, pokládka podlah

Kobercové čtverce

Kobercové čtverce

Kobercové čterce z naší kolekce INKU Quattro jsou zařazeny v nějvyšší třídě zátěže 33. Snesou vysoké zatížení a proto jsou vhodné pro všechny kanceláře, jednací místnosti, sály, chodby.
Pokládají se především v administrativních budovách se zdvojenou podlahou, ale lze je použít i ve všech ostatních budovách. Kobercové čtverce se pokládají na trvale lepkavý nátěr nebo se celoplošně lepí. Lze tvořit zajímavé obrazce jako šachovnice, různé pruhy apod., což je velmi kreativní možnost pro architekty moderních kanceláří a pracovních interiérů.
Výhodou kobercových čtverců je jednoduchá výměna poškozených nebo znečištěných částí podlahy, kobercové čtverce se lehce vyjmou a nahradí novými.

V našem showroomu vám rádi poradíme s výběrem vhodných kobercových čtverců a zajistíme odbornou a kvalitní pokládku.

Kobercové čtverceKoberce a kusové koberce

/imgprd/prodejna-koberce-a-kusove-koberce-small.jpg

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi. Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti, koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu. Zobrazit více...

Pokládka podlah

/imgprd/pokladka-podlah-small.jpg

Lepení koberců, pokládku všech druhů podlah jako vinylových, laminátových nebo dřevěných podlah provádíme odborně. Naši podlaháři mají mnohaleté zkušenosti, které využijí při každé nové zakázce. Zobrazit více...