Zatemňovací závěsy, šití a dekorace, záclony

Zatemňovací závěsy

Zatemňovací závěsy

Zatemňovací závěsy jsou nejen funkční, ale mohou být i designově zajímavé. Základním typem je dimout - hladký oboustranně stejně barevný závěs INKULATION, který příjemně zastíní interiér. Na výběr máme více než 60 barevných odstínů této základní zatemňovací látky. Dalším typem je závěsová látka blackout, která díky akrylovému zátěru na rubu látky dosahuje 100% zatemnění. Přes látky typu blackout neproniká žádné světlo.
Naše současná nabídka zatemňovacích závěsů je velmi široká, nejen v hladkém jednobareném provedení, ale především závěsy s potiskem s různými motivy květin, lístků, apod. Velmi módní jsou látky pro zatemnění se strukturovaným režným povrchem.
Pro ideální zatemnění je nutné použít závěs přes celou stěnu s oknem, v principu od stropu k podlaze a zleva doprava od stěny ke stěně, jinak není funkce naprostého zatemnění dosažitelná, neboť světlo proniká kolem závěsu do interiéru.

V našem showroomu máme více než 1000 druhů záclon a závěsů, s vhodným výběrem Vám rádi pomůžeme.

Zatemňovací závěsyZáclony a závěsy

/imgprd/prodejna-zaclony-a-zavesy-small.jpg

Při zařizování interiéru může být použití záclon a závěsů pro dekoraci oken nejen estetické, ale i funkční. Kromě příjemného zútulnění interiéru je možné zavěšením závěsů zastínit, popř. až zatemnit celou místnost. Záclony naopak rozjasní pronikající světlo do místnosti. Zobrazit více...

Šití a dekorace

/imgprd/siti-a-dekorace-small.jpg

Šijeme na míru záclony, závěsy, římské rolety, přehozy, polštáře, prostírání, naprony, ubrusy, sedáky na židle. V naší zkušené a spolehlivé šicí dílně ušijeme dekorace pro všechny druhy a rozměry oken, specializujeme se na dekoraci oken v interiéru. Všechny ušité textilie přivezme, vyžehlíme a zavěsíme, nadekorujeme. Zobrazit více...