Dodavatelé, výrobci, design, tapety, fototapety, očima designéra

Dodavatelé a výrobci tapet

Dodavatelé a výrobci tapet

MARBURG, Marburger Tapetenfabrik je středně velký rodinný podnik s cca 350 zaměstnanci, spravovaný majitelem v páté generaci, výroba probíhá od roku 1845, výhradně v Německu. Továrna na tapety Marburg je celosvětově známá pro jedinečné produkty, které jsou na špičkové úrovni - jedinečné vzory a dekory tapet, šaty na zeď s kamínky a perlami, tapety, které září. Zároveň ve spolupráci s významnými osobnostmi mezinárodní designové scény vznikají mimořádné nástěnné tapety, které podtrhuje kreativní oddělení společnosti.
KHROMA BY MASUREEL Filozofie společnosti Masureel je vášeň, velký význam je přikládán kvalitě a umění. Masureel má štěstí, že může stavět na bohaté rodinné historii, protože rodina je aktivní v západoflámském lněném průmyslu - tkaní a rafinování tkanin - více než dvě století. Na konci dvacátého století Masureel přešel na tisk vysoce kvalitních netkaných a textilních tapet. Prostřednictvím vlastních výrobních prostředků je Masureel 100% belgickou společností. V roce 2004 společnost Masureel zahájila vytváření, výrobu a distribuci vlastních kolekcí tapet. Brzy vznikla první značka Khroma by Masureel. Následovaly značky Zoom, Guy Masureel, Masureel pro architekty a několik dalších projektů. Khroma je knihovna „Příběhů pro život“. Každá kolekce Khroma obsahuje jedinečný a originální příběh, který nás spojuje s bohatým dědictvím mnoha kultur na naší planetě. Promyšlené barevné kombinace, inovativní struktury a stále atraktivní vzory vytvořily značku Khroma jako přední značku ve svém oboru. Nabízí soukromému a profesionálnímu designérovi interiérů bohatou rozmanitost a inspiraci na míru pro jakýkoli náročný projekt, pojí hledání originality a individuality.
OMEXCO Omexco je editorem, výrobcem a celosvětovým trendem v oblasti špičkových tapet založených Bobem Ransem v roce 1976. Jako společnost mistra v kombinování materiálů a struktur se společnost Omexco specializuje na sofistikovanou techniku tisku a embosování. Tým interních designérů je v neustálém dialogu s vysoce kvalifikovaným produkčním týmem, aby vytvořil nové vzory, neočekávané vizuální efekty, jemné barvy a kreativní textury ... Omexco je jedním z mála zbývajících editorů tapet vyrábějících vlastní kolekce. Díky tomu lze nástěnné dekory tvořit nepřetržitě, od surovin po hotové výrobky, aby byly zaručeny bezchybné výrobky. Omexco je ekologická společnost. Vždy se rozhoduje pro výrobky s neškodným základem (barvy na vodní bázi a přírodní nátěry). Používá co nejvíce recyklovaná vlákna a díky solárním panelům dává přednost obnovitelné energii.
KOMAR Německý výrobce fototapet Komar stojí od roku 1967 za inovativními nápady, designem a kvalitou tisku. S vysoce kvalitní fotografickou tapetou na papíře a vliesu je Komar jedním z předních výrobců v oboru. Jako specialista na zakázkový design stěn dosahuje přibližně 70% obratu prostřednictvím exportu do více než 100 zemí a potěší zákazníky po celém světě svými všestrannými a výraznými dekoracemi na stěnách.

V našem showroomu si můžete vybírat i z dalších značkových dodavatelů tapet: Texam, Rasch Textil, Grandeco

Dodavatelé a výrobci tapet

Marburg, Khroma, Omexco, KomarTapety a fototapety

/imgprd/prodejna-tapety-a-fototapety-small.jpg

V současné době je při vytváření interiéru moderním trendem použití dekoratívních tapet. Pro zvýraznění stěn v místnosti se zvolí vhodná tapeta se vzorem a barvou, která dodá interiéru zajímavější vzhled a náladu. Tapety na zeď - velmi široký výběr z katalogů tapet všech aktuálních designů, od trendových přes klasické až po moderní dekory. Zobrazit více...

Moderní designové tapety

/imgprd/moderni-tapety-small.jpg

Nádherné návrhy inspirované bionikou - souhra přírody a technologie - podmanivě krásné barvy. Charakteristické jsou zakřivené čáry a zvlněné kontury, trojrozměrnost, hra se stíny a světlem, aby tvořily efekty, které jsou blízké optickým iluzím. Zobrazit více...