Dodavatelé, výrobci, design, koberce, INKU, Lano, Balta, Smartstrand, luxusní koberce, očima designéra

Dodavatelé a výrobci koberců

Dodavatelé a výrobci koberců

INKU INKU vám nabízí kompletní sortiment podlahových krytin - laminátové podlahy, parkety, vinylové designové podlahy a koberce. Značka INKU kombinuje odolné a trvanlivé výrobky, které vám umožňují přizpůsobit váš interiér. Všechny výrobky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a zaujmou svým jedinečným designem. Díky těmto kvalitativním prvkům a naší spolupráci s řemeslem, které zaručuje vysokou kvalitu zpracování, budete mít dlouhodobě vysokou kvalitu s produkty INKU.
Balta Balta group je předním výrobcem textilních podlahových krytin v Evropě. Hlavní výrobní sídlo je v Belgii s cca 3,9 tis. zaměstnanci, výrobky jsou vyváženy do 139 zemí po celém světě. Hlavním sortimentem Balta group jsou celoplošné koberce tkané a všívané, kobercové čtverce, bytové a zátěžové koberce ITC a komerční koberce pod značkou arc edition, Bentley a modulyss.
Smartstrand Smartstrand jako obchodní název luxusních koberců vyráběných z přírodního vlákna kukuřice, velmi odolné vůči špíně a flekům, nenáročné čištění a dloholetá odolnost je hlavním znakem koberců Smartstrand. Luxusní koberce Smartstrand belgiského výrobce Lano s know-how amerického výrobce Mohawk.
Lano Lano se sídlem v belgickém Harelbeke-Stasegem má k dispozici největší výrobní závod o rozloze přibližně 200 000 m². Vyrábějí se zde všívané koberce, koberce Axminster a umělý trávník. Nachází se zde také inovativní zařízení na barvení a tisk, potahovací zařízení a sklad s kapacitou cca 20 000 rolí.

Dodavatelé a výrobci koberců

INKU, Balta, Smartstrand, LanoKoberce a kusové koberce

/imgprd/prodejna-koberce-a-kusove-koberce-small.jpg

Pro doplnění vzhledu interiéru a zútulnění podlahy se používají kusové koberce. Svým rozměrem a tvarem doplňují podlahu jak barevným odstínem, tak i svým měkkým vláknem a příjemným pocitem při chůzi. Komfortní pocit při chůzi poskytují celoplošné koberce. Jejich struktura, použité vlákno a barevný odstín vytváří přijemnou atmosféru v místnosti, koberec tlumí hluk, podporuje pocit tepla, útulnosti a luxusu. Zobrazit více...

Luxusní koberce nejen do ložnice

/imgprd/luxusni-koberce-small.jpg

Velmi luxusní, hebké a příjemné celoplošné koberce, které ještě více zpříjemní a zútulní nejen ložnice a pokoje. Koberce s vyšším vláknem působí při chůzi jako byste chodili bosky po mechu. Zobrazit více...